Paylaşmak Güzeldir :
Mikro Muhasebe Entegrasyonu
n11 entegrasyonu

Mikro Muhasebe Entegrasyonu

İletişime Geçiniz

"Binbirhizmet E-Ticaret Alt Yapısını Kullanarak Sanal Mağazanızla Muhasebe Yazılımınızı Entegre Edebilirsiniz. Binbirhizmet E-Ticaret-Mikro Yazılım Muhasebe Programları Entegrasyon Özellikleri ;

1- E-Ticaret mağazanızdan alınan ve durumu sizin tarafınızdan belirlenmiş olan (ödendi, kargo edildi, gönderildi vs.) siparişler belirlemiş olduğunuz sürelerde Mikro yazılım muhasebe programınıza sipariş olarak düşer.

2-Kullanmış olduğunuz Mikro yazılım muhasebe programınızda sipariş carisi yoksa sistem cari kartı; stok kartı yoksa stok kartını program kendisi açacaktır.

3-Mikro Yazılım Muhasebe programında açılan bir stok kartı internet sitenizde de bulunacaksa kategorisi, markası, rengi, bedeni, fiyatı, resmi, açıklaması vs bilgileri ile otomatik entegre edilir.

4-Stok (ürün) envanterleri online güncellenir. İnternet sitesinde gerçek stok (ürün) takibi yapılır.

5-Müşteriniz B2C e-ticaret internet siteniz üzerinden ödemelerini ve verdiği siparişleri görebilir.

6-Müşteriniz B2B e-ticaret internet siteniz üzerinden hesap ekstresini alabilir, borç alacak hareketlerini online görebilir.

Not: Her entegrasyon sadece bir siteniz için yapılır. İkinci bir domain için ilgili entegrasyonu tekrar satın almanız gerekmektedir!"