Paylaşmak Güzeldir :
Nebim Muhasebe Entegrasyonu
n11 entegrasyonu

Nebim Muhasebe Entegrasyonu

İletişime Geçiniz

"Binbirhizmet E-Ticaret Alt Yapısını Kullanın Sanal Mağazanızla Muhasebe Yazılımınızı Entegre Edin Binbirhizmet E-ticaret - Nebim Winner Muhasebe Program Entegrasyon Özellikleri:

1-Binbirhizmet e-ticaret sitenizden alınan ve durumu sizin tarafınızdan belirlenmiş olan (ödendi, kargo edildi, gönderildi vs.) siparişler belirlemiş olduğunuz sürelerde muhasebe programınıza sipariş olarak düşer.

2-Kullandığınız Nebim Winner Muhasebe programınızda ; sipariş carisi açık değil ise sistem cari kartı; stok kartı yoksa stok kartını program kendisi açacaktır.

3-Nebim Winner Muhasebe programında açılan bir stok kartı internet sitenizde de bulunacaksa kategorisi, markası, rengi, bedeni, fiyatı, resmi, açıklaması vs bilgileri ile otomatik entegre edilir.

4-Stok (ürün) envanterleri online güncellenir. İnternet sitesinde gerçek stok (ürün) takibi yapılır.

5-Müşteriniz B2C e-ticaret internet siteniz üzerinden ödemelerini ve verdiği siparişleri görebilir.

6-Müşteriniz B2B e-ticaret internet siteniz üzerinden hesap ekstresini alabilir, borç alacak hareketlerini online görebilir.

Not: Her entegrasyon sadece bir siteniz için yapılır. İkinci bir domain için ilgili entegrasyonu tekrar satın almanız gerekmektedir!"